Decyduj o tym, co mogą oglądać i co mogą robić w trybie online Twoje dzieci.

Współczesne dzieci i nastolatkowie mają nieograniczony dostęp do świata online. Dla rodziców może być to powodem dużej troski. W jaki sposób ograniczyć czas spędzany online, na wszystkich tych czatach, grach, portalach społecznościowych, zakupach internetowych i w serwisie YouTube? W jaki sposób chronić swoje pociechy przed potencjalnie szkodliwymi i nieodpowiednimi treściami, bez zaglądania im przez ramię przez 24 godziny na dobę? Rozwiązaniem jest aplikacja Parental Controls firmy NETGEAR.


Dzięki aplikacji Parental Controls możesz blokować nieodpowiednie i niebezpieczne witryny, ograniczać dostęp w wybranym czasie (np. brak dostępu do serwisu Facebook w czasie odrabiania lekcji) i dostęp do wybranych kategorii (dla dorosłych, gry, serwisy społecznościowe itp.), jednocześnie chroniąc wszystkie urządzenia sieci domowej przed zagrożeniami takimi, jak adware i phising z jednego centralnego miejsca - routera NETGEAR WiFi.

Zapoznaj się z zaletami Kontroli Rodzicielskiej firmy NETGEAR

Włącz Kontrolę rodzicielską i zacznij wytyczać granice.

Pobierz aplikację. Możesz korzystać z niej bezpłatnie wraz z routerem NETGEAR. Ta łatwa w obsłudze aplikacja zapewni bezpieczeństwo i elastyczność, jakich potrzebuje współczesna sieć rodzinna.

Kontrola rodzicielska: Łatwiejsze i bardziej inteligentne zarządzanie dostępem przy pomocy routera NETGEAR.

Dzięki aplikacji NETGEAR Kontrola rodzicielska kontrola odbywa się na poziomie routera, dzięki czemu ustalane reguły mogą mieć zastosowanie do wszystkich podłączonych do sieci urządzeń — laptopów, tabletów, smartfonów, nawet konsoli do gier. Oprócz tej inteligentnej ochrony otrzymujesz również wysoką elastyczność. Wystarczy kilka kliknięć, aby skonfigurować dostosowane do indywidualnych potrzeb profile definiujące filtry treści i przedziały czasowe dostępu dla każdego dziecka, nastolatka i rodzica w sieci domowej. W ten sposób zapewniasz wszystkim użytkownikom domowym dostęp do żądanych przez nich usług na określonym przez Ciebie poziomie ochrony. Ponieważ Kontrola rodzicielska jest oparta na sieci Web, dostępem do zasobów sieci domowej można zarządzać z dala od domu (pod warunkiem dostępu do sieci Internet), wdrażając wyjątki od reguł dokładnie wtedy, gdy są potrzebne.

Chroń swoich klientów i pracowników.

Aplikacja NETGEAR Kontrola rodzicielska nie ogranicza się tylko do zastosowań domowych. W przypadku małych firm, szkół i innych instytucji zapewniających swobodny dostęp do sieci WiFi aplikacja Parental Controls zapewnia inteligentną ochronę oferując prosty i wygodny sposób monitorowania i ochrony klientów, uczniów lub pracowników przed niepożądanymi treściami i potencjalnymi atakami.

Za pomocą Kontroli rodzicielskiej można blokować nawet 50 kategorii treści internetowych, chroniąc jednocześnie użytkowników przed potencjalną kradzieżą tożsamości i atakami typu scam.

• NETGEAR genie – umożliwia łatwą konfigurację

• Interfejs oparty na sieci Web  – pozwala na zdalne zarządzanie z dowolnego miejsca na świecie

• Jeden scentralizowany filtr witryn internetowych dla wszystkich urządzeń podłączonych do sieci WiFi

• Łatwa konfiguracja przy użyciu ustawień wstępnych, filtrów kategorii i list niestandardowych 

• Dzięki filtrom kategorii nie musisz znać każdej blokowanej strony, po prostu wybierz całą kategorię, NETGEAR zajmie się resztą.

• Bardziej bezpieczne przeglądanie stron internetowych – blokowanie stron grożących atakami typu phising, malware i botnet.

• Niezawodność w czasie rzeczywistym – wsparcie społeczności w celu dokładnej kategoryzacji nowych witryn internetowych.   

• Niestandardowe profile dostępu i możliwość dostosowania białej i czarnej listy pozwalają w łatwy sposób zarządzać wyjątkami od reguł.

• Profile użytkowników z obejściem ograniczeń pozwalają szybko i łatwo określać wyjątki od reguł dla konkretnych użytkowników.


Pobierz aplikację >>